Openluchtconcert Jubilate Deo bij Bevrijdingsmuseum

11 juni 2015

Op zaterdag 20 juni a.s. vanaf 20.00 uur brengt Fanfare Jubilate Deo uit Groesbeek samen met een gelegenheidskoor o.l.v. Wil Wijers, een openluchtconcert in het kader van 70 jaar bevrijding en de nieuwe tentoonstelling in het Bevrijdingsmuseum ‘Songs of Liberation’.

Er wordt muziek gespeeld uit de VS, Canada, Groot-Brittannië en natuurlijk Nederland zelf uit de tijd van WO2 of muziek die geassocieerd wordt met deze periode. Tijdens het concert zal een gedeelte van het afgelopen Nieuwjaarsconcert ten gehore worden gebracht.

Fanfare Jubilate Deo, opgericht in 1949, bestaat uit een fanfareorkest, slagwerkgroep, leerlingen-orkest en een eigen jeugdopleiding. Het Fanfareorkest, o.l.v.  Mariska Brienen-van Melis,  bestaat uit ruim 40 muzikanten die veelal de opleiding binnen de eigen vereniging genoten hebben.

Jubilate Deo speelt muziek voor iedereen, voor jong en oud, muziek voor serenades, carnaval en (thema)concerten.
Op 20 juni zal het repertoire bestaan uit o.a. Band of Brothers, Glenn Miller Medley, Soldaat van Oranje, Pack up your troubles, We’ll meet again.

comments powered by Disqus