Programma Openingsweekend Station Arnhem

19 november 2015

Op donderdag 19 november is het zover: de officiële opening van het station Arnhem. Een moment waar Arnhem lang naar heeft uitgekeken. We laten het dan ook niet zo maar voorbij gaan. Aansluitend is met allerlei ondernemers, organisaties en instellingen voor donderdag 19, vrijdag 20 en zaterdag 21 november een gevarieerd programma samengesteld voor jong en oud met film, muziek en sport.

Gedurende drie dagen is het feest op het station. Dat zie je want het is er prachtig versierd. Schitterende klanken uit de stationsvleugel vullen de hal. Niet alleen op het station is het feest: ook de trolleybussen die door de stad rijden zijn prachtig verlicht en ook in de bus word je als reiziger verrast. Acteurs van Arnhemse toneelgezelschappen wijzen reizigers de weg naar alle activiteiten. Samen geven zij kleur aan het station.

Download hier een overzicht van het gehele programma!

comments powered by Disqus