Stem op het leukste uitje van Nederland en Gelderland

10 november 2015

Voor de zesde keer organiseert het Land van ANWB de verkiezing van het Leukste uitje van Nederland én het Leukste uitje van de provincie. In de eerste ronde zijn per provincie 10 uitjes genomineerd door de ANWB-leden. Breng jouw stem uit en maak kans op 5 kaarten voor de hit-musical “The Bodyguard”.

Leukste uitje van Nederland
De genomineerden voor het Leukste uitje van Nederland zijn bekend! Voor de verkiezing heeft de redactie van het Land van ANWB 26 uitjes geselecteerd, waarvan 3 uit de regio Arnhem Nijmegen:

Koninklijke Burgers' Zoo
Nationaal Park de Hoge Veluwe
Nederlands Openluchtmuseum

Breng jouw stem uit op het uitje dat jij het leukste vindt en beoordeel deze aan de hand van vijf criteria. Het uitje met de meeste stemmen mag zich een jaar Leukste uitje van Nederland noemen.

Leukste uitje van Gelderland
De tien genomineerden van de provincie Gelderland zijn bekend, waarvan 4 in de regio Arnhem Nijmegen. Breng jouw stem uit op het uitje dat jij het leukste vindt en beoordeel deze aan de hand van vijf criteria. Het uitje met de meeste stemmen mag zich een jaar Leukste uitje van de provincie Gelderland noemen.

Amusementspark Tivoli
Het Land van Jan Klaassen
MuZIEum
Speelboerderij en Maisdoolhof Malden
De Spelerij

comments powered by Disqus