Watergoed is ook in de Wintergoed!

10 oktober 2015

Het zomerseizoen is voorbij en de winter is in aantocht. Voor evenementenlocatie Watergoed betekent dit een grote omslag: Watergoed verandert in Wintergoed!

Wanneer de dagen korter en kouder worden, is iedereen welkom op evenementenlocatie Wintergoed. Een knapperend vuurtje, pruttelende stamppotten en Oudhollandse spellen horen allemaal bij dit thema. De prachtige ruige boerenschuur is het middelpunt van het winterdecor. Hier proef je de sfeer van vroeger.

Wintergoed leent zich uitstekend voor het organiseren van een kerstdiner, nieuwjaarsreceptie, vergadering of feest. Je evenement combineren wij met de gezelligheid van de winter met een vleugje nostalgie van vervlogen tijden. Aangevuld met een hapje, drankje en/of activiteit.

Wintergoed heeft verschillende winterse arrangementen, voor 4 tot 800 personen. Bekijk deze op de website.

comments powered by Disqus