Win 100 euro met de 'Lucky Parkeerspot' in Winkelcentrum Kronenburg

08 september 2015

Kom op zaterdag 12 september naar Winkelcentrum Kronenburg... en wie weet parkeer jij jouw auto op één van de 'Lucky Parkeerspots!' en win jij één van de mooie prijzen waaronder 100 euro shoptegoed!

Winkelcentrum Kronenburg beschikt over een ruime parkeergarage die geheel gratis is. Het is één van de weinige winkelcentra met gratis parkeermogelijkheden. Bovendien is de parkeergarage onlangs vernieuwd!

Dit wordt gevierd door middel van een verrassende actie; de 'Lucky Parkeerspot!' Uit alle bezoekers die zaterdag 12 september tussen 13:00 uur en 16:00 uur parkeren in de parkeergarage worden willekeurig een aantal winnaars verrast. Iedereen die op dat moment aanwezig is in de garage zal weten dat de winnaar op de Lucky Parkeerspot staat!

Voor meer informatie zie : www.winkelcentrumkronenburg.nl of facebook.com/KronenburgWinkelcentrum

comments powered by Disqus