Culinaire verrassingen tijdens 40-jarig jubileum Bilderberg Hotel De Buunderkamp

20 april 2016

Bilderberg Hotel De Buunderkamp in Wolfheze bestaat veertig jaar. Al sinds 1976 verwelkomt het hotel haar gasten in de bossen van Wolfheze. En vanaf de opening genieten gasten van de culinaire prestaties van chef-kok Cor Onderstal. Op vrijdag 15 april konden (oud-)collega’s, relaties en gasten genieten van een bijzondere viering van het jubileum.

Jubileumjaar
Overal in Hotel De Buunderkamp zijn gedurende het jubileumjaar foto’s opgehangen die een beeld geven uit de 40-jarige geschiedenis; de inrichting, de persmomenten en ook de oude menukaarten van weleer. Een aantal van die klassieke gerechten brengt chef-kok Onderstal dit jaar weer opnieuw op de kaart en in oktober wordt een weekend georganiseerd waarop de klassieke tafelbereidingen weer in ere worden hersteld. Ook de oude cocktails en likeuren zijn weer te bestellen in de bar en op het terras. Uiteraard is er een 40-jarig jubileumarrangement beschikbaar voor gasten en zijn er wandel- en fietsroutes van 40 km ontwikkeld.


comments powered by Disqus