Eerste Farmersrun succes!

29 augustus 2016

Een parcours van 3 en 6 kilometer, gevuld met 15 obstakels lag zaterdag klaar voor ruim 100 deelnemers aan de Farmers Run! Deze run werd georganiseerd door Agrarisch Jongen Kontact (AJK) Overbetuwe) en beleefde zijn eerste editie bij Loonbedrijf Tilleman in Elst.

De Run bleek een succes gelet op de reacties van de organisatie, deelnemers en toeschouwers. Het was dikke pret met prachtig weer en een flinke lading agrarische adrenaline. Het parcours ging door modder, fruitkisten, weiland, sloten, strobalen en hellingen. Er moest geklommen, getijgerd, gewaad, gezwommen, gesprongen en natuurlijk gerend worden.

De combinatie van rennen, kracht en behendigheid maakten de Farmers Run een unieke belevenis! De Farmers Run is echt iets wat je doet met familie, vrienden of kennissen. Elkaar helpen op de baan afgewisseld met lachen en afzien als het wat zwaarder wordt.

comments powered by Disqus