GRATIS MUSEUMBEZOEK voor de 4Daagse wandelaars

21 juli 2016

Na vier pittige wandeldagen kunnen de wandelaars aankomend weekend in het bosrijke Museumpark Heilig Land Stichting Orientalis tot rust komen.

Dit weekend 23 en 24 juli geldt op vertoon van een kruisje van de  Nijmeegse 4Daagse een gratis entree tot het museum. Het museum is vanaf 11.00 uur geopend.

Ruik de geuren in de Arabische soek en drink een glaasje thee mee met de bewoners. De gebedshuizen nodigen uit om plaats te nemen en de ware stilte te accepteren. Beleef de oudheid in de Romeinse Stadsstraat met huizen uit de Egyptische, Griekse en Romeinse cultuur. De Romeinse Herberg heeft een groot terras waar men kan genieten van heerlijke gerechten van de kaart.

Een oase van rust…

Meer informatie over Museumpark Heilig Land Stichting Orientalis

comments powered by Disqus