Gratis tweede kaart Musis en Stadstheater tegen inlevering V&D cadeaubon

22 februari 2016

Musis en Stadstheater komt gedupeerde klanten van V&D tegemoet door een ludieke bonnenactie. Klanten die nog een V&D cadeaubon in huis hebben liggen kunnen namelijk tegen inlevering van deze bon een tweede kaartje gratis krijgen voor een aantal voorstellingen in Musis en Stadstheater Arnhem.

Voorstelling naar keuze
Musis en Stadstheater heeft een oplossing voor mensen die zijn blijven zitten met cadeaubonnen van de failliete winkelketen V&D. Zij accepteert de bonnen als betaling voor elk tweede kaartje voor een aantal voorstellingen die de komende tijd in Musis en Stadstheater te zien en te horen zijn. De actie geldt voor de volgende voorstellingen: 

Woensdag 24 februari: Pumps en Penalties
Donderdag 25 februari: Snowden
Vrijdag 26 februari: Willem Ruis, de show van zijn leven
Zaterdag 5 maart: CaboCubaJazz
Zondag 6 maart: Andermans Veren live! 

Kaarten kunnen alleen gereserveerd en gekocht worden via het Bespreekbureau van Musis en Stadstheater.
Tel: 026 – 4437 343 of mail: bespreekbureau@musisenstadstheater.nl. Deze actie geldt niet voor reeds gekochte kaarten.

Dus voor alle mensen die nog een V&D cadeaubon in hun bezit hebben. Lever deze dan nu in voor één van onze voorstellingen en geniet van een heerlijk avondje uit!

Voor meer informatie zie: stadstheater-arnhem.nl

comments powered by Disqus