Het Nationale park De Hoge Veluwe laat kind van nu zien hoe spannend natuur is

13 mei 2016

Met de overvloed aan computers, tablets, smartphones en games spelen kinderen tegenwoordig steeds meer binnen. Buiten spelen en leren in de natuur is echter van grote waarde voor hun ontwikkeling. Daarom is er nu The Nature Game: een avontuurlijke natuurbeleving, die van de natuur een ontdekkingsreis maakt en op een interactieve manier het verhaal van het landschap vertelt.

The Nature Game  
The Nature Game is een avontuur voor kinderen en hun ouders. Met een iPad worden zij op een uitdagende, educatieve en mysterieuze manier door de natuur geleid. De game speelt zich af in Het Nationale Park De Hoge Veluwe. Door middel van spellen en filmpjes wordt kennis gemaakt met het echtpaar Kröller-Müller (stichters van het Park), de geschiedenis van het Park en de planten en dieren die er leven. Al doende ontrafelen de spelers het Mysterie van het Nooit Gebouwde Museum.

Meer informatie over Het Nationale Park De Hoge Veluwe

comments powered by Disqus