Nieuwe Falk plattegrond van Nijmegen

19 oktober 2016

De Falk stadsplattegrond van Nijmegen is vernieuwd. De kaart is volledig geactualiseerd en voorzien van alle fietsknooppunten in en rond de stad. Hiermee heeft de kaart, naast zijn traditionele functie ook een recreatieve functie gekregen. Ideaal voor de bewoner en de bezoeker van Nijmegen en haar prachtige omgeving.

Een goede plattegrond is onmisbaar als je een stad in gaat. Hoe weet je anders de leukste plekjes te vinden? En hoe kom je daar het snelst vanuit je hotel of appartement? Met behulp van een kaart stippel je de snelste of mooiste route uit.

Op deze duidelijk en gedetailleerde kaart (schaal van 1:13.500) inclusief centrumkaart, straatnamenregister en gemeentelijke informatie staan o.a. de volgende dorpskernen: Beek, Berg en Dal, Beuningen, Ewijk, Groesbeek, Heumen, Lent, Malden, Nijmegen, Ooij, Wijchen.

De kaart is vanaf nu verkrijgbaar voor € 6,05 bij de VVV Rijk van Nijmegen.

VVV Rijk van Nijmegen
Keizer Karelplein 32h
6511 NH NIJMEGEN

info@vvvnijmegen.nl
tel. 0900 1122344
vvv-rijk-van-nijmegen

comments powered by Disqus