Studenten Artez toneelschool winnen hoofdprijs theaterscholenfestival theatertreffen

05 juli 2016

Op het toneelscholenfestival Theatertreffen in Bern heeft Club Fiction afgelopen weekend de Max Reinhardt Preis gewonnen, de belangrijkste onderscheiding van het festival.

Club Fiction is één van de twee co-producties van derdejaars studenten van de ArtEZ Toneelschool uit Arnhem, waarvoor in het geval van Club Fiction een samenwerking is aangegaan met de Universität für Musik und Darstellende Kunst uit Graz, Oostenrijk. Op dinsdag 28 juni om 15:00 en om 21:15 uur zijn zowel Club Fiction als First Contact – de andere co-productie van ArtEZ i.s.m. Toneelgroep Oostpool - voor een laatste keer te zien tijdens het ITs Festival in Amsterdam.  
 
De Max Reinhardt Preis (€ 10.000,-) is een prijs die in 1993 in het leven is geroepen door het Oostenrijkse Ministerie van Cultuur. Hij wordt om de twee jaar toegekend aan een ensemble dat ons in zijn werk op innovatieve wijze een blik op de toekomst gunt.

comments powered by Disqus