Kerkzaal van De Eusebius is weer open voor bezoekers

02 mei 2017

Vanaf 2 mei a.s. is de kerkzaal in De Eusebius weer te bezoeken! Van maandag tot en met zaterdag is de kerkzaal open om te bezoeken van 10.00 tot 17.00 en zondag van 12.00 tot 17.00 uur.

De kerkzaal is in meerdere opzichten een bijzonder stuk geschiedenis en een weerspiegeling van wat Arnhem heeft meegemaakt door de eeuwen heen. Zoals Karel van Egmond, de Beeldenstorm, de tweede wereldoorlog en de wederopbouw. Onder de kerkzaal kunt u de grafkelders bekijken met o.a. de overblijfselen van de neven van Willem van Oranje.

Ook voor kinderen is de kerkzaal leuk om te bezoeken. Er is tevens een speurtocht over de zeven dwergen.

Afgelopen maanden was de kerkzaal niet te bezoeken voor toeristen omdat Het Gelders Orkest & Musis repeteerde in de kerkzaal en er vele concerten plaats vonden. De kerkzaal is gesloten wanneer er evenementen plaats vinden. Bekijk de agenda van De Eusebius voor uw bezoek.

Foto: Janneke Roelofs

comments powered by Disqus