Sanadome verkozen tot ‘Beste Wellness Uitje Gelderland 2017’

20 april 2017

De winnaars van de publieksprijs 'Beste Uitje van Nederland' georganiseerd door Mediaconcern De Persgroep zijn bekend. Sanadome Hotel & Spa Nijmegen mag de titel ‘Beste Wellness uitje 2017’ dragen in de provincie Gelderland.

Nu het voorjaar is aangebroken is het weer de tijd om er lekker op uit te trekken. Maar voor welk uitje kies je dan? Die vraag is door meer dan 100.000 Nederlanders beantwoord bij de publieksprijs Beste Uitje van Nederland. In acht categorieën werd er gestemd op meer dan 1.800 uitjes.

In iedere categorie hebben de uitjes die de meeste stemmen kregen of de hoogste waarderingscijfers een oorkonde gewonnen. Met een 8,77 heeft Sanadome het hoogste cijfer behaald in de categorie Wellness – en is daarom bovenaan geëindigd in de provincie Gelderland.

Meer informatie over Sanadome Hotel & Spa Nijmegen

comments powered by Disqus